CHCI ODEBÍRAT NOVINKY A AKCE.

Stačí zadat e-mail zde:   NAŠI PARTNEŘI

 1. Úvod
 2. CENTRÁLNÍ ZAMYKÁNÍ
 3. DÁLKOVÁ OVLÁDÁNÍ
 4. Univerzální dvoukanalové dálkové ovládání

Univerzální dvoukanalové dálkové ovládání

 • Akce
 • TOP produkt

Přijímač může být naprogramován až na 20 ovladačů

Pokud chcete více dálkových ovládaču napište prosím do poznámky.Cena 1ks - 180kč Popis:Dvoukanálové  dálkové ovládání s učícím se kódem pro ovládání r... celý popis
Dostupnost
externí sklad dodání do 3 dnů
Běžná cena
690,00 Kč
590,00 Kč
487,60 Kč
bez DPH
sada
Číslo produktu:12,51
Hlídat cenu / dostupnost
 • Kompletní specifikace
 • Komentáře 0
 • Univerzální dvoukanalové dálkové ovládání
  Univerzální dvoukanalové dálkové ovládání
  externí sklad dodání do 3 dnů
  590,00 Kč
  487,60 Kč bez DPH
 • sada
Kompletní specifikace

Pokud chcete více dálkových ovládaču napište prosím do poznámky.Cena 1ks - 180kč

Popis:
Dvoukanálové  dálkové ovládání s učícím se kódem pro ovládání různých zařízení nebo spotřebičů s napájecím napětím do 230V a příkonem do 1200W.
Párování přijímače a vysílače je velice jednoduché pomocí tlačítka,po jehož aktivaci se zavysíláním ovládače uloží kód pro aktivaci zařízení.
Technické parametry:
Bezdrátový přenos 433,92MHz, pevný kód, kódování EV1527
Výstupní kontakt 2× relé, zatížitelnost 230V/5A
Výstupní signály ve tvaru impulsu nebo změny stavu – volitelné
Napájení 12V/ 8mA stand-by
Rozměry 86×40×20mm

Přijímač může pracovat v jednom ze tří režimů : Zapojte přijímač, připojte přívodní napětí (svítí červená LED dioda). Vysílač nakonfigurujeme do zařízení pomocí tohoto postupu :
Okamžitý režim - stiskněte tlačítko TEST 1x (LED dioda přepne na zelenou barvu) stisknutím tlačítka na spínači dálkového ovládání se na čas přidržení tlačítka aktivuje odpovídajícím relé. Pokud tlačítko uvolníte, relé se vypne.
Flip-Flop režim - stiskněte tlačítko TEST 2x (LED dioda přepne na zelenou barvu) v tomto režimu 2tlačítky A,B(C,D) ovládáme relé A,B(C,D) (při stisku tlačítka A(C) se relé A(C) přepne do zapnutého režimu a relé B(D) vypne, při stisku tlačítka B(D) se relé A(C) vypne a zároveň se zapne relé B(D)).
On/Off režim - stiskněte tlačítko TEST 3x (LED dioda přepne na zelenou barvu), v tomto režimu stiskem tlačítka aktivujeme odpovídající relé a stiskem opětovného tlačítka se toto relé vypne.
Okamžitý+Flip-Flop režim – stiskněte tlačítko TEST 4x (LED dioda se přepne na zelenou barvu) Relé A,B pracují v okamžitém režimu a relé C,D v režimu Flip/Flop Programování ovladačů: Stiskněte tlačítko K1 v přijímači tolikrát (jednou až třikrát), který režim požadujete, LED se rozsvítí červeně, stiskněte tlačítko i na dálkovém ovladači, uvolněte tlačítko na ovladači po cca 3 sekundách. Pusťte tlačítko na přijímači. Opětovně zmáčkněte tlačítko na ovladači, LED zabliká 2× červeně a zhasne- hotovo. Opakujte tento postup s dalšími ovladači.
P
řijímač může být naprogramován až na 20 ovladačů (naprogramováním 21. - první padá
Vymazání ovladačů: (všech) - stiskněte tlačítko K1 na ovladači po dobu 10 sekund. (LED kontrolka se rozsvítí a po 8 sekundách zhasne). Smazáno.

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Spolupracujeme s  AHIFI     CARMEDIA    STUALARM   AUNIKA   TSS  DSI   HTCAR   VAMOT  TORIO   ELSAGROUP  BASYS  TME  LEVNEALARMY

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.