CHCI ODEBÍRAT NOVINKY A AKCE.

Stačí zadat e-mail zde:   NAŠI PARTNEŘI

  1. Úvod
  2. NOSIČE KOL
  3. NA TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  4. Nosič elektrokol na tažné zařízení sklopný pro 2 elektrokola, MULTIPA

Nosič elektrokol na tažné zařízení sklopný pro 2 elektrokola, MULTIPA

Kompaktní a snadno použitelný nosič kol pro montáž na tažné zařízení pro všechny typy jízdních kol s kompletně osvětlenou rampou a místem pro SPZ. Upe... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Běžná cena
7 200,00 Kč
6 899,00 Kč
5 701,65 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:19,00
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Kompaktní a snadno použitelný nosič kol pro montáž na tažné zařízení pro všechny typy jízdních kol s kompletně osvětlenou rampou a místem pro SPZ. Upevnění kola na nosič je možné zcela bez nářadí, provádí se uchycením držáku na rám a dotažením spon na kola, umístěných na základně. Mechanismus je uzamykací a brání odcizení kola. Nosič je vyroben z oceli a každá ze základen pro jízdní kola je z hliníku stříbrné barvy. Nosič je vhodný pro dvě jízdní kola, nepřesahující dohromady hmotnost 60 kg. Nosič jízdních kol se montuje na schválené tažné zařízení s koulí ISO 50. Nosič je určen k přepravě jízdních kol. Přeprava jiných předmětů není povolena. Zajišťuje se pomocí robustní páky a zámku. Zadní světelná rampa je připojena k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólové zástrčky a je vybavena kompletními zadními svítilnami, včetně osvětlení SPZ.

Uzamčení kola do nosiče:ANO
SklopnýANO
Uzamčení nosiče:ANO
Montáž bez použití nářadíANO
HomologaceCertifikát kvality TÜV
Max nosnost [kg]:60 KG
Počet kol:2
Max. šířka pneu [mm]:60
MAX rozvor kol [mm]:95
MAX. průměr rámu [mm]:50
Max počet jízdních kol2
Upevnění nosiče na vozidleNa tažné zařízení
Napájecí zástrčka13 pólová
Materiál rámuOcel, aluminium, odolný plast
Hmotnost [kg]:15
Skládací:NE
Adaptér na další kolo:NE
E-bike:ANO
Fatbike:NE

 

Výrobce: MULTIPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kód: DAATB009A2

 

 

Montážní návod:

https://www.amsa.cz/soubory/fitting-instructions/montazni-navod-nosic-kol-multipa.pdf

 

Pokyny k používání:
Před instalací nosiče se ujistěte, že je koule tažného zařízení řádně očištěna. Pokud je vozidlo vybaveno systémem automatického otevírání zadních dveří, vyřaďte tuto funkci z provozu vždy, když používáte nosič kol. Víko zavazadlového prostoru otevírejte manuálně. Když nakládáte jízdní kola na nosič, odstraňte z nich všechny volné části (brašny s nářadím, dětské sedačky, hustilky apod.) Vždy umisťujte nejdříve největší/nejtěžší jízdní kolo nejblíže vozidlu a poté umístěte menší kola. Uživatel je povinen pravidelně kontrolovat, že všechny součásti, pásky, regulátory a šrouby jsou bezpečně utažené k zajištění bezpečného provozu.
Je možné, že budete muset použít navíc ochranné prostředky, abyste předešli poškrábání jízdních kol a víka zavazadlového prostoru. Zámky použité s tímto nosičem mají za úkol odradit od krádeže.

Bezpečnost:
Před vyjetím s nosičem kol zkontrolujte, že světla na nosiči fungují správně. Dodržujte rychlostní limity a přizpůsobte rychlost podmínkám na silnici. Jízda mimo zpevněné vozovky se nedoporučuje, může dojít k poškození vozidla, nosiče nebo přepravovaných kol. Pokud zjistíte jakékoliv poškození, sejměte jízdní kola a nosič již dále nepoužívejte. Zkontrolujte, že mezi jízdními koly a zemí je bezpečná vzdálenost.

Údržba:
Pravidelně kontrolujte nosič jízdních kol, zda se neobjeví známky opotřebení, koroze nebo únavy materiálů. Nepoužívejte nosič jízdních kol, pokud je některá z jeho částí poškozena. Výrobek není navržen, aby odolával extrémním povětrnostním podmínkám.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Spolupracujeme s  AHIFI     CARMEDIA    STUALARM   AUNIKA   TSS  DSI   HTCAR   VAMOT  TORIO   ELSAGROUP  BASYS  TME  LEVNEALARMY

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.