CHCI ODEBÍRAT NOVINKY A AKCE.

Stačí zadat e-mail zde:   NAŠI PARTNEŘI

  1. Úvod
  2. AUTOALARMY
  3. ZABEZPEČENÍ IGLA
  4. IGLA 231-proti krádeži

IGLA 231-proti krádeži

Cena s montáží - nelze samostatně objednat.

Cena včetně montáže. IGLA je unikátní zabezpečení. Pomocí algoritmu dané automobilky, umí ovládat vždy konkrétní typ, model a rok výroby vozidla. Vy... celý popis
Dostupnost
Prodej jen s montáži.
11 000,00 Kč
9 090,91 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:11,00,1
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Cena včetně montáže.

IGLA je unikátní zabezpečení. Pomocí algoritmu dané automobilky, umí ovládat vždy konkrétní typ, model a rok výroby vozidla. Vyplňte si konfiguraci zabezpečení a my vám nabídneme vhodný typ systému IGLA, přesně pro vaše vozidlo.

PIN a 2x Klíčenky

Jak na to?

1. Ověřte si kompatibilitu vašeho vozidla dle konfiguračního formuláře

2. Vyplňte veškeré požadované informace a odešlete nám nezávaznou poptávku

3.Cenovou nabídku vám zašleme na váš e-mail do 24 hodin. Domluvte si termín v našich autorizovaných střediscích

4.Termíny instalace jsou k dispozici obvykle dva týdny předem, dle vytížení montážních center

Ověřít kompatibilitu vozidla zde.

Jak IGLA dovede chránit vaše vozidlo?
Autorizace (povolení startu) je zajištěna 3 možnostmi. Je jen na vás, co vám vyhovuje.

1.Řidič provede autorizaci zadáním kódu PIN, jednoduše, pomocí standardních tlačítek ve vnitřním prostoru vozidla (tlačítka na volantu nebo standartní tlačítka na palubní desce vozidla).
Kombinaci tlačítek (PIN kód) si sami zvolíte, znáte ji jen a pouze vy. Samozřejmě můžete kdykoliv kombinaci PIN snadno změnit.

2.Automaticky pomocí aplikace v mobilním telefonu. Tato varianta je naprosto komfortní, o nic se nestaráte. Ve svém mobilním telefonu máte spuštěnu na pozadí aplikaci IGLA. Není potřeba nic mačkat, nic potvrzovat. Startujete se svým mobilem v kapse. IGLA, se sama spojí s vaším vozidlem a v jedné sekundě povolí start motoru.

3.Pokud nepoužíváte chytrý mobilní telefon, je možnost použít přídavné klíčenky IGLA, které zajistí automatickou autorizaci se systémem a povolí start motoru. Tato možnost je nejméně využívaná, ale v kombinaci se starým tlačítkovým telefonem provede autorizaci IGLY automaticky, bez zadání PIN kódu.

Volitelné komfortní funkce
Automatická deaktivace Start Stop

IGLA je nejen nekompromisní zabezpečení auta, ale i díky svým komfortním funkcím dokáže po autorizaci vozidla za vás automaticky vypnout, tolik otravný, START STOP systém vypínání motoru. Již nemusíte více myslet na neustálé mačkání tlačítka před nebo během jízdy.

Anti-Hi-Jack

Další možností ochrany vozidla je volitelný proti-únosový režim (Anti-Hi-Jack). Pokud vás někdo v průběhu jízdy donutí vystoupit z vozu proti vaší vůli, dojde k tzv. únosu vozidla…není to pro vás problém. Autíčko s IGLOu, po ujetí 300 metrů, samo bezpečně zastaví společně s hlasitým akustickým poplachem.

Co Igla dovede?

Při pokusu o start vozidla bez autorizace, IGLA zablokuje start motoru a nedovolí s vozem odjet. Taktéž zajistí, že bez této autorizace nelze ani s originálním ani kopírovaným či načteným klíčem nastartovat. Odolá výměně řídící jednotky, spínací skříňky, zásahu do elektroinstalace a dokonce ji nelze ani odpojit…
Je totiž tak malá, že pokud si sami nepoznamenáte, kam jsme ji umístili, nepůjde dohledat. Dá se snadno skrýt do svazku vodičů a tak je opravdu doslova neviditelná.
Když vám někdo, například, odcizí vaše klíče od vozidla, má to marné… s vozidlem neodjede.

Skrytá instalace

1.Zařízení je i pro odborného mechanika velmi obtížně zjistitelné. IGLA, nedává svou přítomnost najevo, dokud nedojde k povolení nebo blokování startu. Indikace je zajištěna pomocí originálních výstražných blikačů na palubní desce (kontrolka výstražných blinkrů) a při únosu, akustickou sirénou.

2.Instaluje se na náhodná místa, kamkoliv do vozidla, jak pod kapotu, tak do interiéru vozidla. Potřebuje jen napájení a CAN-bus vozidla. Miniaturní rozměry, žádná dlouhá kabeláž, funguje naprosto tiše a právě proto je to nejmodernější zabezpečení na trhu. Pouzdro jednotky není jen malé, ale i voděodolné, čímž zajistí ochranu proti prachu, nečistotám, vlhkosti a vysokým i nízkým teplotám!

3.Za IGLU se platí pouze jednou a to při pořízení, bez žádné další pravidelné měsíční platby! V případě prodeje vašeho vozidla, můžete IGLU použít do nového vozu. Po demontáži a nahrání nového softwaru je možnost opakované instalace. Chrání automobil před, dnes všemi známými, metodami krádeže!!!

Blokace motoru a převodovky bez zásahu a přerušení do elektrického obvodu

Autorizace pomocí chytrého telefonu nebo standardních tlačítek ve vozidle

Neporušuje záruku vozidla

Individuální skrytá instalace. Instalujeme pokaždé na jiné místo

Možnost aktivace servisního režimu (IGLU lze snadno deaktivovat)

Bez zadání autorizace nelze s vozidlem odjet

Žádné další pravidelné měsíční platby

Žádné přídavné klíčenky, minimální odběr z baterie


Zboží zařazeno v kategoriích

Spolupracujeme s  AHIFI     CARMEDIA    STUALARM   AUNIKA   TSS  DSI   HTCAR   VAMOT  TORIO   ELSAGROUP  BASYS  TME  LEVNEALARMY

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.