CHCI ODEBÍRAT NOVINKY A AKCE.

Stačí zadat e-mail zde:   NAŠI PARTNEŘI

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
  3. Dodací podmínky

Dodací podmínky

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím dopravce PPL,nebo je možno si je vyzvednout osobně.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 1 pracovního dne po obdržení objednávky.(zboží objednané do 12 hodin odesíláme týž den.) V případě že zboží není skladem vás vyrozumíme na váš uvedený e-mail o termínem dodání.
3.Ke každé dodávce zboží vám po zaplacení zašleme na váš uvedený e-mail daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list.
4.V případě nevyzvednutí zásilky se zákazník zavazuje uhradit náklady s odesláním zásilky v hodnotě kterou uvedl v objednávce.(dopravné) a to na účet :670100-2209933564 / 6210 variabilní symbol ID objednávky.Daňový doklad mu bude odeslán po zaplacení.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. špatně objednané zboží atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík dle ceny zásilky na naši adresu provozovny (Jana Onderková,Místecká-95,703 00,Ostrava-Vítkovice)a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nové zboží. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží ve lhůtě 14 dní, hradí dodavatel.

Odstoupení od kupní smlouvy:

Prosím vyplňte formulář a zašlete se zbožím.

Formulář zde:

Spolupracujeme s  AHIFI     CARMEDIA    STUALARM   AUNIKA   TSS  DSI   HTCAR   VAMOT  TORIO   ELSAGROUP  BASYS  TME  LEVNEALARMY

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.